Marktnähe, Engagement für den Kunden

Mit Stolz erfüllen wir tagtäglich hohe Qualitätsanforderungen und kommen den Träumen unserer Kunden mit den unterschiedlichsten Krankheiten ebenso entgegen wie dem ganz normalen Wunsch nach bequemen und umweltfreundlichen Schuhen. Überzeugen Sie sich selbst und lesen Sie die Erfahrungsberichte von zufriedenen Trägern unserer bequemen Schuhe.

Unsere Partner

Qualitätsgarantie dank der Firma TEKO TRADE s.r.o.

TEKO TRADE s.r.o. Partizánske beliefert EPUR s.r.o. Brodzany mit dem Obermaterial, d.h. mit natürlichem Rindsleder. Für die Produktion wird ausschließlich einheimisches Rohmaterial verwendet, das in lokalen Gerbereien verarbeitet wird. Das verwendete Material garantiert eine hohe Qualität der hergestellten Schuhe.

Eine neue Generation von Schuhen in Zusammenarbeit mit Dow Europe GmbH

Dow Europe GmbH ist der Lieferant des VORALAST™ H² PU-Systems für die Schuhproduktion. Die neue Generation des H²-Systems erfüllt die Anforderungen in Bezug auf Verarbeitung, Qualität und Sicherheit in vollem Umfang.

Pred rokom som si objednal pracovné topánky od firmy Epur a som veľmi prekvapený kvalitou, komfortom a aj cenou! Keďže pracujem v oblasti stavebníctva, potrebujem mať pohodlnú obuv, ktorá vydrží aj náročné podmienky. Topánky nosím 5-6 dní v týždni 8 až 10 hodín denne. Topánka sa nosí pohodlne, neotláča, žiadna stvrdnutá koža na chodidlách (nikdy odtlaky). Obuv je veľmi ľahká, proste top pohodlie, ktoré človek potrebuje keď nosí topánky väčšinu času počas dňa. Za mňa všetkými 10 odporúčam nákup topánok značky Epur!!! Veľmi pekne ďakujem za super produkt.

- Martin Brezani

Was über unsere Produkte gesagt wird

Chcem Vám poďakovať, že ste jeden z mála, ktorý sa naozaj zaoberá problémom diabetikov (diabetes, obuv, zdravé nohy, zdravie,…) a snaží sa ho riešiť.

- Veronika Hrádeková

V minulosti som si u Váz zakúpil obuv Manager v čiernej farbe. S týmito topánkami som veľmi spokojný a preto by som si rád u Vás objednal ďalší pár. Keďže mám trocha asymetrické nohy, poprosil by som Vás o ľavú topánku veľkosti 42 a pravú 41. Vopred Vám ďakujem za Vaše služby.

- Ing. Juraj S.

Som rada, že je na Slovensku výrobca, ktorý vyrába takúto kvalitnú a pohodlnú obuv pre diabetikov a pre ľudí, ktorým záleží na zdraví nôh a pohodlnej chôdzi. Prajem Vám vo Vašej práci veľa úspechov a spokojných zákazníkov.

- Helena Mišíková

Vaša „trojvrstvová podrážka“ pri obuve pre diabetikov je skutočne načisto unikátna!!!

- PhDr. Vlasta Mayerová

Po dlhom a márnom hľadaní pohodlnej obuvi na moje nohy (kladivkové prsty) som náhodou v OD Dunaj v Bratislave natrafila na Váš výrobok – čierne šnurovacie poltopánky s podošvou sendvičovej štruktúry Dia Comfort. Sú to prvé topánky od čias mojej mladosti, ktoré mi nespôsobili odtlaky a bolesti pri chôdzi. Nemeškala som a kúpila som si ešte jedny, lebo mám skúsenosť, že čo je dobré a osvedčené, prestane sa vyrábať. Dúfam, že budete produkovať viacero takýchto výrobkov aj pre staršie dámy, ktoré chcú byť elegantné a nechcú sa uchýliť k teniskám.

- Viera Hegerová

Haben Sie eine Erfahrung mit uns gemacht?

Hinterlassen Sie uns bitte einen Erfahrungsbericht, damit wir weithin darüber sprechen können.

Wir danken Ihnen dafür!