Blízkosť trhu, oddanosť zákazníkovi

S hrdosťou denne spĺňame náročné požiadavky na kvalitu a ústretovo plníme sny našich zákazníkov s rôznymi zdravotnými ťažkosťami, ako aj obyčajné priania ľudí nosiť pohodlnú a ekologicky prospešnú obuv. Presvedčte sa a pozrite si referencie spokojných nositeľov pohodlnej obuvi.

Naši partneri

Záruka kvality aj vďaka TEKO TRADE s.r.o.

Spoločnosť TEKO TRADE s.r.o. Partizánske dodáva spoločnosti EPUR s.r.o. Brodzany vrchný materiál, a to pírodnú lícovú hovädzinovú useň. Na jej výrobu je použitá výlučne domáca surovina, ktorá je spracovaná v lokálnych koželužniach. Použitý materiál je zárukou vysokej kvality vyrobenej obuvi.

Nová generácia obuvi v spolupráci s Dow Europe GmbH

Spoločnosť Dow Europe GmbH je dodávateľom PU systému VORALAST™ H² pre výrobu obuvi. Nová generácia systému H² plne spĺňa požiadavky z pohľadu spracovania, kvality a bezpčenosti.

Pred rokom som si objednal pracovné topánky od firmy Epur a som veľmi prekvapený kvalitou, komfortom a aj cenou! Keďže pracujem v oblasti stavebníctva, potrebujem mať pohodlnú obuv, ktorá vydrží aj náročné podmienky. Topánky nosím 5-6 dní v týždni 8 až 10 hodín denne. Topánka sa nosí pohodlne, neotláča, žiadna stvrdnutá koža na chodidlách (nikdy odtlaky). Obuv je veľmi ľahká, proste top pohodlie, ktoré človek potrebuje keď nosí topánky väčšinu času počas dňa. Za mňa všetkými 10 odporúčam nákup topánok značky Epur!!! Veľmi pekne ďakujem za super produkt.

- Martin Brezani

Povedali o našich produktoch

Chcem Vám poďakovať, že ste jeden z mála, ktorý sa naozaj zaoberá problémom diabetikov (diabetes, obuv, zdravé nohy, zdravie,…) a snaží sa ho riešiť.

- Veronika Hrádeková

V minulosti som si u Váz zakúpil obuv Manager v čiernej farbe. S týmito topánkami som veľmi spokojný a preto by som si rád u Vás objednal ďalší pár. Keďže mám trocha asymetrické nohy, poprosil by som Vás o ľavú topánku veľkosti 42 a pravú 41. Vopred Vám ďakujem za Vaše služby.

- Ing. Juraj S.

Som rada, že je na Slovensku výrobca, ktorý vyrába takúto kvalitnú a pohodlnú obuv pre diabetikov a pre ľudí, ktorým záleží na zdraví nôh a pohodlnej chôdzi. Prajem Vám vo Vašej práci veľa úspechov a spokojných zákazníkov.

- Helena Mišíková

Vaša „trojvrstvová podrážka“ pri obuve pre diabetikov je skutočne načisto unikátna!!!

- PhDr. Vlasta Mayerová

Po dlhom a márnom hľadaní pohodlnej obuvi na moje nohy (kladivkové prsty) som náhodou v OD Dunaj v Bratislave natrafila na Váš výrobok – čierne šnurovacie poltopánky s podošvou sendvičovej štruktúry Dia Comfort. Sú to prvé topánky od čias mojej mladosti, ktoré mi nespôsobili odtlaky a bolesti pri chôdzi. Nemeškala som a kúpila som si ešte jedny, lebo mám skúsenosť, že čo je dobré a osvedčené, prestane sa vyrábať. Dúfam, že budete produkovať viacero takýchto výrobkov aj pre staršie dámy, ktoré chcú byť elegantné a nechcú sa uchýliť k teniskám.

- Viera Hegerová

Máte s nami skúsenosť?

Zanechajte nám, prosím, referenciu, aby sa o nás hovorilo široko-ďaleko.

Ďakujeme!